תפריט בר קוקטיילים לאירועים

כדי לספק בר קוקטיילים לאירועים פרטיים או לאירועים עסקיים, חייבים צוות ברמנים מקצועי ומיומן שיודע כיצד לשלב את חומרי הגלם שמרכיבים את הקוקטייל יחד, באופן מדויק שמביא לתוצאה מושלמת. בדיוק כמו בהכנת תבשיל, כדי ליצור את הטעם המושלם חייבים לדעת את הכמות המדויקת של כל אחד ממרכיבי המנה, ואת השלב בו צריך להוסיף כל אחד מהמרכיבים כדי ליצור את המנה הסופית במרקם ובטעם הרצוי. ברמן שיודע להכין קוקטייל איכותי, הוא בעצם סוג של שף המתמחה בהכנת קוקטיילים אלכוהוליים. מאחר ושירותי בר קוקטיילים לאירועים מספקים את הכנת הקוקטייל בזמן אמת מול הלקוח שממתין על הבר, מעבר לדיוק הטעמים והמרכיבים של הקוקטייל, הברמן צריך גם לדעת כיצד להפוך את כל שלב הכנת הקוקטייל והגשתו ללקוח – למופע של ממש.

עמדת קוקטיילים לאירוע

אנו מאמינים שכל אירוע יכול וצריך להיות מיוחד ובעל אופי משל עצמו. כדי שנוכל לספק בר קוקטיילים איכותי וחדשני, הצוות שלנו מקפיד לשמור על ראש פתוח וחשיבה יצירתית בעת הרכבת תפריט בר קוקטיילים לכל אחד מהאירועים שלנו. מאחר ולכל אירוע יש אופי וסגנון משל עצמו, על ידי הקשבה והבנה של צורכי הלקוח, ניתן לייצר בר קוקטיילים עם קונספט ואווירה שתואמים את צרכיו המיוחדים והבלעדיים של כל אירוע. זה מתחיל בהבנה הבסיסית, שדיוק בכל הפרטים הקטנים זה מה שמוביל ליצירת חוויה מוצלחת ומהנה, וזה ממשיך במחויבות של עבודה מתוך תחושת שליחות ורצון עז לתת באהבה את הדבר שאנחנו יודעים לעשות יותר טוב מכל דבר אחר – לספק שירותי בר קוקטיילים מקצועי ואיכותי, מקורי וחדשני, שיתרום את חלקו ביצירת אווירה טובה ומהנה עבור כל באי האירוע.

לחברה יש יכולות לוגיסטיות מהטובות ביותר שתוכלו למצוא בענף, והיא חברת הבית שמספקת שירותי בר לאירועים בכמה מהמקומות המובילים והמוכרים בארץ, ביניהם – כפר המכבייה (כבר 13 שנים), מתחם האירועים של מלון לאונרדו סיטי טאואר (כבר 10 שנים), ובמלון דייויד אינטרקונטיננטל בתל אביב (כבר 9 שנים).

החברה מחזיקה ברים שניתנים לבנייה באופן מודולארי שתואם את שטח האירוע, וכל הציוד שמשמש לצורך האירועים חדיש, איכותי ומתקדם. צוות ניהול החברה מקפיד על שימוש בחומרי גלם איכותיים ומקוריים בלבד, ומעבר לכל שירותי הבר הסטנדרטים והמוכרים החברה מספקת גם סדנאות קוקטיילים לאירועים עסקיים ויצירת תוכן מקורי וחדשני בהתאמה אישית לכל צורך ולכל פלטפורמה שתרצו. חברת Star Bar מחזיקה צוות של מעל 50 ברמנים מקצועיים ויש באפשרותה לספק שירותי בר לאירועים ברמה ובאיכות הגבוהים ביותר שתוכלו למצוא כיום בישראל.

אתם מוזמנים לשאול אותנו לגבי מוצר חדש אצלנו בתפריט – קוקטיילים ושייקים מולקולאריים.

קרא עוד >

חברת Star Bar

חברת סטאר בר מספקת שירותי בר לאירועים כבר למעלה מ – 15 שנים. בין כל שירותי הבר השונים שאנו מציעים, אנחנו לא מתפלאים לנוכח העובדה שלאחר כל אירוע פרטי או אירוע עסקי, כולם לא מפסיקים לדבר על איכות הקפה. את תערובות הקפה המצוינות שלנו, בוחר בקפידה רבה צוות מיומן שמבין בקפה ויודע לזהות מרכיבי תערובת קפה איכותית. אנו משתמשים בפולי קפה איטלקיים שנטחנים במקום, מול הלקוח שממתין לקבלת הקפה על הבר. כל מכונות האספרסו שלנו מהחדישות והמתקדמות ביותר בעולם, וצוות הברמנים של חברת Star Bar עובר קורסים והכשרות משלימות באופן שוטף וקבוע בכל נושאי הקפה הרלוונטיים.