תפריט בר קפה לאירועים

תפריט בר קפה לאירועים צריך להיות ממוקד ואיכותי, בלי המצאות וגימיקים זולים, תוך מתן מענה מלא לכל סוגי הקהלים והסגנונות. לפניכם תפריט בר קפה להמחשה, כדי שתוכלו להבין את הרעיון הבסיסי ואת מגוון המוצרים שהאורחים יוכלו לקבל במסגרת הזמנת שירותי בר קפה לאירוע שלכם.

מבנה בר קפה מעוצב

חברת סטאר בר מחזיקה מבנה בר קפה מעוצב שניתן לבנייה באופן מודולארי, בהתאמה אישית לכל שטח וגודל של מתחם אירועים. היכולות הלוגיסטיות שלנו מאפשרות לנו תפעול מקצועי וחלק בכל סוגי האירועים, קטנים או גדולים, אירועים פרטיים או אירועים עסקיים. אנו מחזיקים צוות של כ – 50 ברמנים מנוסים ומקצועיים, צוות בוגר ואחראי שיודע לספק שירותי בר קפה ברמה הגבוהה ביותר שתוכלו למצוא. גם כל המוצרים הנלווים, שמוגשים לצורך השלמת חווית הקפה על הבר, איכותיים ומרשימים לפי הסטנדרטים הכי גבוהים שיש. לא תמצאו אצלנו חליטות תה של מותג עלום שם, שאין לדעת מה טעמו ואיכותו, וכך גם לא תמצאו אצלנו מקלות ערבוב שאינם מהטובים ביותר בשוק. אנו מקפידים על סטנדרטים גבוהים ובלתי מתפשרים בכל הפרטים הקטנים והגדולים, החל מנראות מבנה הבר עצמו ועד לאופן השירות ואיכות המוצרים שמוגשים לבאי האירוע.

גם כל המוצרים הנלווים, שמוגשים לצורך השלמת חווית הקפה על הבר, איכותיים ומרשימים לפי הסטנדרטים הכי גבוהים שיש. לא תמצאו אצלנו חליטות תה של מותג עלום שם, שאין לדעת מה טעמו ואיכותו, וכך גם לא תמצאו אצלנו מקלות ערבוב שאינם מהטובים ביותר בשוק. אנו מקפידים על סטנדרטים גבוהים ובלתי מתפשרים בכל הפרטים הקטנים והגדולים, החל מנראות מבנה הבר עצמו ועד לאופן השירות ואיכות המוצרים שמוגשים לבאי האירוע.

בר קפה

כדי לקבל חווית אירוח מלאה, חייבים לספק לכל האורחים באירוע – התחלה, אמצע וסוף. החלק של הגשת הקפה בסוף האירוע, הוא ללא ספק שלב חיוני וקריטי במהלך האירוע כולו. לא תמצאו אירוע פרטי או אירוע עסקי מוצלח, שלא כולל בר קפה לאירועים שנותן שירות במהלך כל האירוע או לפחות בסופו. לפעמים קפה טוב ואיכותי בסוף האירוע, יכול לפצות על הרבה דברים קטנים שאולי לא היו לשביעות רצון האורחים. את הטעם האחרון שאיתו המוזמנים יוצאים ממתחם האירוע, הם זוכרים הכי טוב. חווית הקפה והקינוחים היא האלמנט האחרון שמוגש לבאי האירוע, ועם החוויה הזו לרוב הם נוטים להגדיר את מהלך האירוע כולו.

הכנת קפה טוב ואיכותי, זו אומנות המצריכה הרבה יותר ממכונת אספרסו, מקציף חלב ופולי קפה. כדי להכין קפה איכותי ומשובח באירועים, כל התהליך שמוביל להכנת הקפה חייב להיעשות על ידי מישהו שמבין ואוהב קפה, מישהו שיודע להעריך קפה משובח. כחובבי קפה מושבעים, אצלנו הקפה הוא הרבה יותר מאלמנט שסוגר את פעילות הבר באירוע – אצלנו הקפה חייב להיות מצוין מכל בחינה אפשרית, וכדי להצליח במשימה הזו אנו מקפידים על כל הפרטים הקטנים, שבסופם תמצאו בר קפה לאירועים שיודע לייצר קפה איכותי ומשובח ברמה הכי גבוהה שיש.

חברת Star Bar

לא לחינם חברת סטאר בר היא חברת הבית, המספקת שירותי בר לאירועים באופן קבוע, בכמה מהמקומות המובילים והנחשבים ביותר בארץ – כפר המכביה כבר 13 שנה, מלון לאונרדו סיטי טאואר כבר 10 שנים, ומלון דייויד אינטרקונטיננטל כבר 9 שנים – זה כנראה בגלל שעם ניסיון ואיכות מקצועית אי אפשר להתווכח. החל מכלי ההגשה שמשמשים אותנו לתפעול בר קפה לאירועים, דרך מיומנות צוות הברמנים המקצועי שלנו, ועד לציוד וחומרי הגלם האיכותיים ביותר שיש – תמצאו אצלנו רק את הטוב ביותר ואנו כל הזמן דואגים להקפיד ולשמור על כל הפרטים הקטנים שמאפשרים מתן שירותי בר קפה איכותיים לכל סוגי האירועים.

קרא עוד >

חברת Star Bar

חברת סטאר בר מספקת שירותי בר לאירועים כבר למעלה מ – 15 שנים. בין כל שירותי הבר השונים שאנו מציעים, אנחנו לא מתפלאים לנוכח העובדה שלאחר כל אירוע פרטי או אירוע עסקי, כולם לא מפסיקים לדבר על איכות הקפה. את תערובות הקפה המצוינות שלנו, בוחר בקפידה רבה צוות מיומן שמבין בקפה ויודע לזהות מרכיבי תערובת קפה איכותית. אנו משתמשים בפולי קפה איטלקיים שנטחנים במקום, מול הלקוח שממתין לקבלת הקפה על הבר. כל מכונות האספרסו שלנו מהחדישות והמתקדמות ביותר בעולם, וצוות הברמנים של חברת Star Bar עובר קורסים והכשרות משלימות באופן שוטף וקבוע בכל נושאי הקפה הרלוונטיים.

קפה