תפריט בר שייקים לאירועים

אחד מסוגי הברים המבוקשים ביותר אצל כל חברה שמעניקה שירותי בר לאירועים, זה בר שייקים צבעוני ורענן. כמובן שבכל אירוע צריך שיהיה אלכוהול, מלבד אירוע לילדים כמובן, אך כדי ליצור עניין ולאתגר את האורחים באירוע עם משהו מיוחד שישאיר רושם – צריך הרבה יותר מהדברים הסטנדרטים שמוגשים בכל בר אירועים רגיל. הייחודיות של בר שייקים לאירועים זו היכולת ליצור תפריט שייקים מגוון וצבעוני, בהתאמה מלאה לאופי ולסגנון של אותו אירוע. הבר הוא מרכיב חשוב ביצירת האווירה הכללית אצל האורחים באירוע, לכן על ידי בחירה נכונה של תפריט שייקים שיוגש במהלך האירוע, אפשר לנתב את האווירה לאיזה כיוון שנבחר מראש.

עמדת שייקים מולקולריים לאירוע

הבסיס שמאפשר את הצבעוניות ואת הטעמים המיוחדים של בר שייקים, זה השימוש בפירות. כמו שלכל פרי יש את העונה המיוחדת שלו, וסוגים שונים של פירות גדלים באזורים ומדינות שונות ברחבי הגלובוס, כך על ידי הגשה נכונה של השייקים ניתן ליצור אווירה קונספטואלית במגוון רחב של סגנונות. בנוסף לשייקים על בסיס תפוזים או על בסיס שמנת, יש לנו גם בר שייקים בריא לכל מי שחפץ במשקה בריאות איכותי, טעים וצבעוני. בר השייקים ללא ספק תורם לאירוע ויוצר תחושה מושקעת ואיכותית אצל האורחים, אך כדי להבין את הרעיון והיתרונות של בר שייקים לאירועים – אנו ממליצים לכם להגיע לפגישת היכרות כדי שתוכלו לראות ולטעום במה בדיוק מדובר.

במשך כל עונות השנה תוכלו למצוא אצלנו את כל סוגי הפירות – תות, פסיפלורה, בננה, תמר, מנגו, פירות יער, אננס ועוד.. אתם מוזמנים לשאול אותנו גם על מוצר חדש שנכנס לתפריט שלנו – בר שייקים מולקולאריים. יש לנו המון הפתעות וחידושים שיהפכו את הבר באירוע שלכם למיוחד, מעניין וטעים.

בר שייקים

במשך כל עונות השנה תוכלו למצוא אצלנו את כל סוגי הפירות – תות, פסיפלורה, בננה, תמר, מנגו, פירות יער, אננס ועוד.. אתם מוזמנים לשאול אותנו גם על מוצר חדש שנכנס לתפריט שלנו – בר שייקים מולקולאריים. יש לנו המון הפתעות וחידושים שיהפכו את הבר באירוע שלכם למיוחד, מעניין וטעים.

סוגי בר שייקים לאירוע

הצוות המקצועי שלנו פתוח לשמוע כל קונספט ורעיון שתרצו ליישם באירוע. בין אם תרצו להזמין בר שייקים טרופי, שכולל שימוש בפירות צבעוניים כמו פסיפלורה, אננס ומנגו, ובין אם תרצו להזמין בר שייקים בסגנון מרגריטות רעננות באווירה של קיץ, צוות הבר שלנו ישמח להדריך אתכם בכל שלבי הפקת האירוע ובניית תפריט בר שייקים איכותי ומוצלח. מעבר ליצירת היצע שייקים מגוון וצבעוני, הצוות שלנו יסביר לכם גם את המשמעויות שנלוות לתפעול כל אחד מהפריטים במהלך האירוע, כדי שגם תחת לחץ ועומס הזמנות על הבר – כל האורחים שהגיעו לאירוע שלכם יוכלו לקבל שירות איכותי ומקצועי, מהיר ומדויק.

תפריט בר שייקים לדוגמה

לפניכם כמה דוגמאות של מגוון תפריטי שייקים מיוחדים שיכולים להתאים עבור האירוע שלכם :

שייקים טרופיים

שייק פסיפלורה – פסיפלורה בתוספת עלי נענע ומיץ מנגו

שייק אננס תות תמר – אננס, תות ותמר בתוספת גרידת לימוד ומיץ תפוזים

שייק מנגו תות אפרסק – מנגו, תות, אפרסק, בתוספת פלחי תפוז ומיץ תפוזים

שייקים מיוחדים

שייק מלון בננה תמר – מלון, בננה, תמר על בסיס תפוזים \ שמנת

שייק פירות יער ובננה – פירות יער, בננה על בסיס תפוזים \ שמנת

שייק מנגו בננה ותות – מנגו, בננה, תות על בסיס תפוזים \ שמנת

שייק מרגריטה

שייק מרגריטת אננס – אננס, טקילה, מונין קוקוס וליים

שייק מרגריטה לימונענע – לימון, נענע, טקילה, מונין מוחיטו ולימונדה

שייק מרגריטת פסיפלורה – פסיפלורה, טקילה, מונין פסיפלורה וליים

שייק דאקירי

שייק דאקירי תות – תות, רום ומונין תות

שייק דאקירי מלון קוקוס – מלון, רום, טריפל סק ומונין קוקוס

שייק דאקירי מנגו – מנגו, רום, טריפל סק ומונין מנגו

קרא עוד >

חברת Star Bar

אנו מאמינים שכל אירוע יכול וצריך להיות מיוחד ובעל אופי משל עצמו. כדי שנוכל לספק בר קוקטיילים איכותי וחדשני, הצוות שלנו מקפיד לשמור על ראש פתוח וחשיבה יצירתית בעת הרכבת תפריט בר קוקטיילים לכל אחד מהאירועים שלנו. מאחר ולכל אירוע יש אופי וסגנון משל עצמו, על ידי הקשבה והבנה של צורכי הלקוח, ניתן לייצר בר קוקטיילים עם קונספט ואווירה שתואמים את צרכיו המיוחדים והבלעדיים של כל אירוע.

זה מתחיל בהבנה הבסיסית, שדיוק בכל הפרטים הקטנים זה מה שמוביל ליצירת חוויה מוצלחת ומהנה, וזה ממשיך במחויבות של עבודה מתוך תחושת שליחות ורצון עז לתת באהבה את הדבר שאנחנו יודעים לעשות יותר טוב מכל דבר אחר – לספק שירותי בר קוקטיילים מקצועי ואיכותי, מקורי וחדשני, שיתרום את חלקו ביצירת אווירה טובה ומהנה עבור כל באי האירוע.