Cocktail Bar

בר קוקטיילים לאירועים פרטיים

בר קוקטיילים אקטיבי הוא אחד הדברים שכולם יזכרו באירוע שלכם. בר קוקטיילים נותן לכל אורח ואורחת שלכם את החוויה שהם הגיעו לאירוע מרהיב. החל מהטעמים, דרך הצבעים המשוגעים ועד הבר המולקולרי שמאיר את כולם עם פה פתוח… העניין של בר קוקטיילים לאירוע הוא לא רק "למזוג משקאות" – אלא לתת לאורחים טעם של עוד, ולגרום להם להרגיש בעננים!

רוצה בר קוקטיילים שמשאיר אנשים עם פה פעור?

כנראה שאנחנו צריכים לדבר... 😉

Cocktail Bar

בר קוקטייל לאירועים פרטיים

בר קוקטיילים אקטיבי הוא אחד הדברים שכולם יזכרו באירוע שלכם. בר קוקטיילים נותן לכל אורח ואורחת שלכם את החוויה שהם הגיעו לאירוע מרהיב. החל מהטעמים, דרך הצבעים המשוגעים ועד הבר המולקולרי שמאיר את כולם עם פה פתוח… העניין של בר קוקטיילים לאירוע הוא לא רק "למזוג משקאות" – אלא לתת לאורחים טעם של עוד, ולגרום להם להרגיש בעננים!

Cocktails

בר קוקטיילים לאירוע – מי צריך את זה?

אפשר להגיד שכל אירוע יכול להציע לאורחים שלא בר קוקטיילים אקטיבי. ואומנם יש משהו נכון בזה, אבל בהחלט יש אירועים שבר קוקטיילים הוא חובה בהם, ויש אירועים שבהם זו יכולה להיות אופציה נהדרת…

בשביל להבין מתי בר קוקטיילים לאירוע זה חובה ומתי זה רשות, חשוב להבין מה בכלל עושה בר קוקטיילים לאירועים ומה הוא מציע לאורחים שלכם:

Why us?

היתרונות של סטאר בר

אז מה הופך אותנו לבר הקוקטיילים המושלם לאירוע?
מעבר ל-23 שנים שאנחנו כבר משקשקים ומדהימים את האורחים… הקוקטיילים שלנו הם הסיבה שאנחנו בכלל קיימים. שאנחנו בכלל בעסק הזה. כל אחד יכול לערבב קצת משקאות ולמזוג לכוס – אבל לא אנחנו. אצלנו זו אומנות, זו אהבה, זה ניסיון – וזו תשוקה!
המטרה שלנו היא שאורחים יצאו מהאירוע שלכם עם חוויה שהם לא חוו מעולם. והקוקטיילים שלנו הם הדרך שלנו לעשות את זה.

מיקסולוגים מטורפים

אנחנו יודעים שאומנות, מקצועיות וניסיון לוקחים זמן וזיעה רבים. המיקסולוגים שלנו נמצאים כבר שנים בתחום, משקשקים לאורחים אומנות לתוך כוס מרהיבה.

אלכוהול איכותי

אנחנו לא מתעסקים בשטויות. בשביל תוצר טוב צריך חומר גלם טוב, וכל האלכוהול שלנו איכותי, משובח ועם מגוון אדיר לכל מה שתרצו.

Artboard 8

קוקטיילים כיד המלך

בר קוקטיילים קלאסיים? בר קוקטיילים מיוחדים? קפואים? עולים באש? אין בעיה! אנחנו מתאימים את הבר ואת הקוקטיילים שלנו בדיוק לאירוע המושלם שלכם.

בר מולקולרי מרהיב

"שואו" זו מילה שאנחנו אוהבים. אש, עשן, קרח יבש וטריקים מטורפים הם חלק ממה שאנחנו עושים באירוע שלכם. כדי שהאורחים יישארו בהלם!

עגלת קוקטיילים

שהאורחים שלכם לא יצטרכו אפילו לקום! עגלות הקוקטיילים היוקרתיות שלנו עוברות עם מיקסולוג צמוד ומכינות קוקטיילים משובחים בכל מקום באירוע...

Final notes
מה חשוב לדעת על בר קוקטיילים?

תראו. קוקטיילים יכולים להיות "סבבה" או שהם יכולים להיות "וואו!!!". כולנו יודעים שבסופו של דבר, מי שאחראי לגרום לנו ליהנות מהם זה האדם מאחורי הבר. כשסטאר בר עומדים מאחורי הבר באירוע שלכם, אין אורח שלא יצא עם הראש בעננים והלב בתחתונים. כן, זה מה שאנחנו עושים…

אז אם השאלה היא "כן בר קוקטיילים לאירוע" או "לא בר קוקטיילים לאירוע" – זאת לא השאלה.

השאלה היא: מה אפשר להכין לכם? 😉

Contact Us
רוצה שנשקשק לך באירוע?
לא צריך לבקש פעמיים 😉
FAQ

שאלות ותשובות

ברור! ככה אנחנו מרימים את האווירה. הברמנים האקטיביים שלנו עוברים בין האורחים לחלק צ'ייסרים ומטעמים, יש לנו עגלות קוקטיילים יוקרתיות שעוברות בכל רחבי האירוע עם ברמן שמכין קוקטיילים במקום ויש לנו מיקסולוגיים שעושים וואו על הבר עם עשן, אש, משחקים והפתעות!

כמובן. עמדת קוקטייל יכולה להתאים גם לאירועים של אנשים בודדים וגם לאירועים של אלפים. אפשרת לעשות עמדות קוקטייל פרוסות, אפשר לעשות סדנת קוקטיילים… אין סוף לאפשרויות.
לפני שסוגרים, אנחנו נדבר על אופי האירוע והאורחים – ועל פי כך נקבע מה סוג בר הקוקטיילים המתאים ביותר לאירוע שלכם. לאחר מכן נשלח מספר הצעות ונסגר יחד על המתאימה ביותר!

אכן. אפשר להזמין מאיתנו בר שלם לחתונה – קפה, אלכוהול, קוקטיילים ואפילו שייקים – או שאפשר להזמין בר קוקטיילים לחתונה בנפרד. בכל מקרה, אנחנו פה לעשות שמח… אז גם אם יש לכם בקשה מיוחדת לאירוע המיוחד שלכם – דברו איתנו ונראה איך נוכל לעזור! 😉

אחד הדברים המגניבים ביותר שכולם זוכרים מהאירוע הוא הדפסה על הקוקטיילים!
בחברת סטאר בר, יש לנו מכונות מיוחדות שיכולות להדפיס כל דבר שרוצים על קצף של קוקטייל (או קפה, אגב!) – החל מלוגו, שם או אפילו תמונות של אנשים…
הפרטים יוצאים מדויקים ויפים בצורה מטריפה – וההדפס מיוצר מתמציות אכילות (קפה, תות ועוד) – אז זו לגמרי חוויה מטריפת חושים!

שאלת המילניום. אז כפי שניתן להבין, מחיר בר קוקטיילים לאירוע משתנה ותלוי בכל אירוע ואירוע. כמות האורחים, כמות העמדות/ברמנים הנדרשים, תוספות מיוחדות לקוקטיילים ואופי האירוע הם רק חלק מהמשתנים שמשפיעים על מחיר הבר…
בכל מקרה, אין מה לחשוש. דברו איתנו כדי שנוכל לאפיין יחד את האירוע שלכם. לאחר מכן נשלח הצעת מחיר עם מספר אפשרויות – ואתם תוכלו לבחור מה הכי מתאים לתקציב האירוע שלכם!
כמובן שבלי שום התחייבות, בלי הבטחות, בלי תשלומי מקדמות 😉

מעבר ל-Whatsapp
צריכים עזרה עם אירוע?
Whatsapp
אהלן! צריכים עזרה עם אירוע?
דברו עם אחד הנציגים שלנו!
דילוג לתוכן